Centrum Upowszechniania Nauki

Centrum

Dobrze przeprowadzone szkolenie to nieocenione źródło wiedzy z jednej strony, z drugiej natomiast możliwość doskonalenia umiejętności jego uczestników.....

nauka, szkoła, kształcenie, szkolenia, it

Korzyści płynące ze szkolenia informatycznego

2015-03-01 | Miron

Dobrze przeprowadzone szkolenie to nieocenione źródło wiedzy z jednej strony, z drugiej natomiast możliwość doskonalenia umiejętności jego uczestników. Kursy mogą być prowadzone nie tylko w formie wykładów, ale także zajęć praktycznych i warsztatów.

Osobami, które przeprowadzają szkolenia IBM są trenerzy, którzy nie są jedynie teoretykami, ponieważ na co dzień mają do czynienia z technikami, których nauczają.

Szkolenia IBM są skierowane do osób, które z racji wykonywanego zawodu są zainteresowane doskonaleniem umiejętności w zakresie wykorzystania baz danych z jednej strony, z drugiej natomiast zaawansowanego programowania w języku SQL.

Cel szkolenia IBM to przede wszystkim zdobycie kompetencji, certyfikatu oraz prawa dostępu do pracy w środowisku IBM. Szkolenia IBM obejmują poza tym przybliżenie produktów firmy IBM z zakresu Information Management. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z metodami mającymi na celu odwołania do baz danych przy wykorzystaniu języka SQL oraz języka proceduralnego SQL PL (IBM DB2).

Jednym z punktów szkolenia IBM jest przekazywanie informacji na temat zagrożenia baz danych i usług z jednej strony, z drugiej natomiast podanie metod i praktycznych umiejętności ich usunięcia. Z uwagi na stopień zaawansowania przekazywanych wiadomości osoby biorące udział w szkoleniu muszą reprezentować wysoki poziom umiejętności.

Szkolenia są skierowane do inżynierów, administratorów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo sieci korporacyjnej.

Ukończenie szkolenia – poza certyfikatem po pomyślnie zdanym egzaminie – gwarantuje wiedzę i wzbogacenie umiejętności praktycznych niezbędnych do ochrony baz danych, które coraz częściej są gromadzone i przechowywane przez długie lata.

Skojarzone z tym artykułem:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: